Виробництво упаковки

Виробництво упаковки в сучасних умовах ведення бізнесу є невід'ємною частиною виробничого циклу. При проектуванні виробничих площ для пакувального обладнання відводиться місце, а пакувальні машини вбудовуються в виробничі лінії, і виробництво упаковки стає лише частиною виробництва.

Оскільки упаковка по своїй суті є обличчям товару, то її зовнішній вигляд має бути відповідний, упаковка повинна продавати.

Крім маркетингових і естетичних властивостей упаковки, все ж основною властивістю упаковки є її основне призначення — захист:

  • від падіння
  • від механічних пошкоджень
  • при транспортуванні
  • від вологи
  • від агресивних середовищ, тощо

І якщо на головне місце поставлено питання захисту, то при проектуванні і виробництві упаковки належна увага має бути приділена саме цим властивостям, іноді на шкоду естетичним властивостям. Дуже часто буває, що дизайнерської складової як такої не існує, особливо якщо мова йде про промислову упаковку, в такому випадку набагато важливіше, навіть критично важливо саме збереження упакованого виробу, ніж зовнішній вигляд упаковки.

Виробництво упаковки в Києві і в Україні можна замовити на аутсорсинг, або організувати виробництво на власних площах.У кожного з цих варіантів є свої переваги і недоліки.

З позитивних сторін розміщення замовлень у сторонніх виробників варто відзначити відсутність необхідності використання додаткових площ, додаткових робочих місць.

Якщо ж ви хочете бути незалежними від сторонніх підрядників, то організувати виробництво упаковки можна на своїх площах, будь то в Києві або іншому місті України.

Наявність власного виробництва дасть можливість виробляти упаковку в потрібний час в потрібному кількості, і даний підхід з одного боку дасть можливість здешевити вартість одиниці упаковки при виробництві серійних обсягів, з іншого боку — буде можливість заощадити, так як не буде необхідності «завалювати» склад упаковкою.

Залежно від вашої бізнес-моделі ми допоможемо підібрати саме той варіант, який вам найбільше підходить.