Sealed Air Corporation в Україні

Sealed Air Corporation — світовий лідер ринку упаковки. Продукцію Sealed Air Corporation в Україні представляє компанія ТОВ «Балас Груп».

Інновації, ефективність, екологічність, творчий підхід до вирішення поставлених завдань — ось кредо компанії Sealed Air Corporation.

Метою Sealed Air Corporation є створення бізнес-цінності для наших клієнтів, шляхом підвищення якості життя споживачів і забезпечення більш чистою і здоровою навколишнього середовища для майбутніх поколінь!

Бізнес компанії Sealed Air заснований на створенні захисту продуктів, які ми їмо і п'ємо, цінних товарів, які ми відправляємо, а також іншим аспектам життя, де необхідний захист від впливу руйнівних чинників: упаковка в магазині, товари для навчання і роботи, відпочинку і надання медичної допомоги, інші.

Це відповідальність, до якої ми ставимося дуже серйозно, так як це дуже важливо для наших клієнтів і для всього світу.

Сьогодні ми є світовим лідером в області безпеки харчових продуктів і захисної упаковки. Клієнти з усього світу звертаються до нас як до постачальника, що має глобальну інфраструктуру, великий досвід і методи, що поєднують і надійні інноваційні підходи до вирішення завдань.

Sealed Air — ми прагнемо захищати продукти і майно, і це добре для всіх.
Основні напрями лінійки рішень для упаковки компанії Sealed Air Corporation, представлені на українському ринку:

Надувні продукти

Економічне рішення для упаковки продукції «на місці». Висока ефективність в поєднанні з економією вільного простору дозволить оптимізувати витрати матеріалів і часу на упаковку.

Амортизаційна упаковка

Ці матеріали та системи використовуються для ізоляції або зменшення впливу ззовні і вібрації, які зустрічаються в типових способах доставки, обробки і транспортування.

Продукти для заповнення пустот

Ці матеріали використовуються для заповнення простору в пакети після того як продукт упакований і поміщений в контейнер. Вони також використовуються, щоб заповнити порожнечу, викликану невідповідністю розмірів продукту і пакувального матеріалу (коробів, ящиків тощо).

Продукти для фіксації продукції при транспортуванні

Ці матеріали та системи використовуються, щоб зберегти оригінальне розташування елементів в упаковці під час транспортування і обробки вантажу.

Піноупаковка

Якщо є необхідність упакувати крихкі або дорогі предмети, то для вас наша компанія розробила захисні системи, які дозволять в кожному унікальний випадок вирішити питання з безпечної транспортуванням вантажів.

Поштова продукція, захисні конверти і пакети для перевезення

Sealed Air розробила великий вибір матеріалів для поштових відправлень. Маючи різний стиль, розмір і дизайну, наша упаковка дозволяє бути унікальним для кожного нашого клієнта.

Іноді при пошуку нашої компанії люди користуються словосполученням Air Sealed — дана форма вираження має право на існування, але правильно наша компанія називається Sealed Air Corporation.