Процес виготовлення упаковки

Виготовлення упаковки є важливою складовою в загальному процесі виробництва продукції.

Творчий підхід в поєднанні з поставленими завданнями дозволяє створювати упаковку, яка буде не тільки виконувати свої прямі функції але і допомагати продавати товар.

Використовуючи обладнання компанії Sealed Air, процес виробництва упаковки буде істотно спрощений у порівнянні з аналогічними технологіями, наприклад упаковки з пінопласту. Так при технології виробництва упаковки з пінопласту, використовуються дуже дорогі форми, в яких відливається упаковка.

При виготовленні упаковки з поліуретану, зміна форми матеріалу, який буде упаковуватися не викличе проблем, так як наприклад, один з варіантів упаковки дозволяє створювати упаковку відразу навколо упаковуваного елемента, а в другому випадку можна зробити дерев'яну форму, яка буде використовуватися під час відпливу упаковки. Об'єктивно, що зробити або змінити дерев'яну форму буде значно легше, ніж металеву, особливо знаючи, що при традиційному виробництві упаковки з пінопласту, використовуються форми робляться із спеціального сплаву і коштують досить дорого.

Таким чином, вибір на користь обладнання для виготовлення упаковки з пінополіуретану очевидний, особливо при початковому розгортанні виробництва, або його перепрофілюванні.

В окремих випадках потрібне виготовлення індивідуальної упаковки, особливо це актуально при ексклюзивному виробництві, коли продукція виробляється в одиничних екземплярах і налагоджувати серійне виробництво немає необхідності. У таких випадках технологія пінополіуретану буде практично єдиною альтернативою.

У загальному вигляді цю технологію упаковки можна уявити таким чином:Нижня частина ємності для упаковки наповнюється пінополіуретаном, який розширюється і згодом застигає. Коли процес розширення майже закінчився, в ємність кладеться продукція і формується форма нижньої частини упаковки. Після того, як нижня частина захисної упаковки застигла, і продукція, що пакується вже знаходиться на своїх місцях, таким же чином заповнюється верхня частина вільного простору.

В результаті, ми отримуємо своєрідний «бутерброд», всередині якого знаходиться продукція, яку нам було необхідно упакувати, а зовні — виготовлена ​​нами еластична упаковка з пінополіуретану, що надійно захищає нутрощі від пошкодження при падінні і механічному впливі.