Упаковка — обличчя продукції

Ні для кого не секрет, що «упаковка» є обличчям продукції, і при виборі споживачем товару, тара і упаковка грають далеко не останню роль.

Згідно з даними проекту Вікіпедія, упаковка — це предмети, матеріали і пристрої, що використовуються для забезпечення збереження товарів та сировини до переміщення та зберігання (тара); також сам процес і комплекс заходів з підготовки предметів до такого.

А слово Тара по своїй суті є синонімом слова Упаковка, тому ми докладніше розглядати відмінності між цим поняттями не будемо, хоча використання в побуті ці поняття не ідентичне.

Беручи до рук товари, покупець в першу чергу бачить упаковку, і саме упаковка є тим, що привертає увагу покупця.

Навіть якщо у вас товар специфічний, що упаковується в короби, ящики, тощо, а естетична цінність даної упаковки не має особливого значення, то у цієї тари і упаковки є своя задача — захистити продукцію від зовнішніх впливів. І для багатьох покупців наявність якісної і надійної упаковки буде критерієм для вибору.

Устаткування для упаковки компанії Sealed Air дозволяє виробляти захисну упаковку як в промислових масштабах, так і за принципом — упаковка на вимогу.Для виробників, яким необхідно вбудувати упаковку продукції в виробничу лінію, ми можемо запропонувати відповідні потребам клієнта машини для упаковки.

Наші машини для виробництва упаковки дозволяють виробляти упаковку різних форм і розмірів, а їх гнучкість дозволяє не тільки випускати поодинокі екземпляри практично за ціною серійного виробництва, але і швидко і не дорого змінювати форму виробленої упаковки, що дозволить оперативно перейти на виробництво іншого виду продукції.

Якщо ж приміром вам необхідно відправити порцеляновий сервіз в поштовій посилці. Всім відомо, перевізники при доставці відправлень до вантажів відносяться не особливо дбайливо, і не важливо, це посилка УкрПошти, або якийсь із кур'єрських служб. Таким чином, без якісної упаковки до одержувача доїде не чайних сервіз, а порцелянова крихта, з якої можна буде зібрати цікавий пазл або просто викинути.

У нашій компанії є рішення для цієї проблеми Instapak© — вирішує проблему упаковки на місці, швидко, оперативно і зручно.